Sítě proti hmyzu


Sítě jsou nejúčinnější ochranou proti hmyzu. Vyrábí se v různých modifikacích

 

- pevné okenní sítě s límcem- lemové sítě (pro plastová okna

  a eurookna)

- dveřní sítě na pantech

- posuvné sítě (používají se zejména pro větší plochy)

- rolovací sítě

- pevné okenní sítě bez lemu (pro starší typy oken)

 

 

 

 • U všech těchto provedení, je síťovina vyrobena ze skelných vláken, což zaručuje její dlouhou životnost.

           Jsme přímým výrobcem sítí proti hmyzu!

   

   

   

  Pevné okenní sítě

  Pevné okenní sítě jsou nejjednodušším a také nejspolehlivějším prvkem protihmyzové ochrany. Konstrukci sítě tvoří rám z hliníkových profilů, ve kterém je napnuta síťovina ze skelných vláken. Profily mohou být válcované, nebo extrudované. U moderních plastových oken a eurooken jsou sítě (lemové) do oken vloženy a zajištěny pomocí otočných úchytů. Je to praktické provedení, při kterém se nikterak nezasahuje do rámů oken vrtáním. Samozřejmostí pro nás je (na rozdíl od jiných výrobců), provedení síťových rámů s vnitřními rohy- tedy spojení na 45°.

  Základní barevné provedení síťových rámů je: bílá, tmavě hnědá, imitace dřeva, nebo je lze opatřit nástřikem do jakéhokoliv odstínu, dle barevné škály RAL, příp. je lze potáhnout renolitovou folií. Odstín síťoviny je standardně šedý (šedá je v okně nejméně nápadná), na přání lze použít i černou.

   

   

   

  Dveřní sítě

   

  Toto provedení se používá u balkonových, nebo terasových dveří. Dveřní síť je tvořena masívním hliníkovým rámem s napnutou síťovinou ze skelných vláken. Tato síť je opatřena panty, které mohou být samozavírací a dovírá se na magnety.

  Barevné provedení rámů je: bílá, tmavě hnědá, imitace dřeva, nebo nástřik RAL, příp. je lze potáhnout renolitovou folií.

   

   

 •  

         

   

       

   

   

   

   

   

  Posuvné dveřní sítě

   

  Posuvné dveřní sítě jsou určeny zejména pro velká francouzská okna a prosklené plochy, kde je obtížné, nebo nemožné použít dveřní síť na pantech.

  Posuvné sítě v lištách je možné montovat buď na rám, na podlahu a rám  anebo na podlahu a strop.
  Ve spodní části rámu sítě jsou vložena pojezdová kolečka, jezdící po spodní liště. V horní části jsou vsazeny aretační dílce, díky kterým je rám fixován k horní liště. Rám a lišty jsou vyrobeny z extrudovaných hliníkových profilů. Síťovina je z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které dobře snáší teplotní rozdíly. Konstrukce posuvné sítě je standardně dodávaná v barvě bílé nebo hnědé, za příplatek je možné dodat v jiné barvě dle RAL, nebo imitaci dřeva. Síťovina je šedá.

   

   


   

   

   

   

   

  Svinovací (rolovací) sítě

   

  Tento typ sítí se vyrábí v provedení okenním, nebo dveřním. V provedení okenní rolovací sítě, dodáváme kvalitní německé výrobky firmy ALUKON.

  U okenní rolovací sítě, je box se svinutou sítí umístěn nahoře a síť se stahuje směrem dolů ve vodících lištách. Ve spodní poloze se síť aretuje pomocí automatického zámku.

  U dveřní rolovací sítě je box umístěn na boku a síť se pohybuje v horizontálním směru ve vodících lištách. Doraz je potom zabezpečen magnetickou lištou.

  Standardně se tyto sítě vyrábějí v odstínu bílá a tmavě hnědá, anebo za příplatek v nástřiku podle barevné škály RAL, síťovina je vždy šedá.
   

   

   

   

   

   

  Rolovací sítě na střešní okna


  Rolovací síť na střešní okno je ideálním řešením protihmyzové ochrany. U těchto typů oken, kde je jinak použití sítí proti hmyzu omezené, se skvěle hodí rolovací sít. Síť je umístěná v boxu a chodí ve vodících postranních lištách.

  Nabízíme varianty - originální rolovací sítě pro střešní okna Velux, Fakro a Roto, nebo rolovací sítě německého výrobce Alukon. Barevné provedení závisí potom na konkrétním výrobci- např. Velux dodává rámy sítě ve stříbrném provedení, výrobky německé firmy Alukon,  se vyrábí standardně v odstínech bílá, tmavě hnědá, nebo se dá provést i v nástřiku dle vzorkovnice RAL.

   

   

   

   

   

  Chcete levné a kvalitní žaluzie v Brně a okolí? Rádi byste levné a kvalitní rolety v Brně a okolí? Sháníte levné a kvalitní markýzy v Brně a okolí? Potřebujete si pořídit levně sítě proti hmyzu v Brně a okolí, nebo rámci Jihomoravského kraje? Už nemusíte hledat dál - firma ŽALUZIE DOUBEK je to pravé řešení pro vás.